Przejdź do głównej zawartości

Ciekawa propozycja dla biegaczy


Witam biegaczy oraz wszystkich przyjaciół i pasjonatów biegów :)

Chciałbym poinformować, że zostałem wybrany na Ambasadora PZU Festiwalu Biegowego odbywającego się w Krynicy-Zdroju. Najbliższy festiwal odbędzie się w dniach 11-13 września 2015r. Głównym celem ambasadorów jest propagowanie tego największego wydarzenia biegowego w Polsce.
Festiwal-biegowy-w-krynicy
W ramach wprowadzonych rozwiązań organizacyjnych, ambasadorowie posiadają możliwość rejestracji chętnych do udziału w Festiwalu Biegowym. Dzięki temu biegacz może skorzystać z promocyjnych opłat na każdy wybrany bieg (nie dotyczy IRON RUN i Biegu 7 Dolin – ultramaratonu na dystansie 100 km). Zniżka opłat wynosi 50%. Poniżej przedstawiam promocyjne stawki opłat (już po rabacie) obowiązujące do 31 maja 2015 r.:L.p. Nazwa biegu: Opłata bez Karty Biegacza:
1
Iron Run 200,00 zł
2
Bieg 7 Dolin - ultramaraton na dystansie 100km 200,00 zł
3
Ultramaraton na dystansie 64 km 75,00 zł
4
Bieg górski na dystansie 34 km 50,00 zł
5
Maraton 40,00 zł
6
Półmaraton 30,00 zł
7
Bieg na dystansie 15 km 15,00 zł
8
Życiowa Dziesiątka 30,00 zł
9
Bieg na Jaworzynę 15,00 zł
10
Bieg Nocny (5km) 20,00 zł
11
Minimaraton (4219,5m) 20,00 zł
12
Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking 15,00 zł
13
I MP w HILL NORDIC WALKING (na Jaworzynę) 15,00 zł
14
Sztafeta deptaka 4x1km 15 zł/os
15
Sztafeta maratońska 60 zł/os
16
MTB 50,00 zł
17
Mila 10,00 zł
18
Bieg Deptaka dla dzieci bezpłatny
19
Bieg Kobiet bezpłatny
20
Bieg Przebierańców bezpłatny
21
Bieg na 1km bezpłatny
22
Bieg w krawacie (dystans 600 m) bezpłatny

Każdy uczestnik oprócz opłaty startowej na wybrane biegi ponosi dodatkowo opłatę rejestracyjną w kwocie 10 zł.

Program Festiwalu Biegowego oraz informacje na temat poszczególnych biegów znajdziecie na stronie internetowej http://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/pzu-festiwal-biegowy-2015#.VHt5Zv9MtMs .

Zachęcam do przysyłania zgłoszeń na mój adres internetowy radamski@interia.eu . Po otrzymaniu wiadomości od Was odeślę e-maila z prośbą o podanie danych wymaganych w trakcie procesu rejestracji.

Serdecznie zapraszam do udziału w 6 PZU Festiwalu Biegowym organizowanym w dniach 11-13 września 2015 r. w Krynicy-Zdroju.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasimistrzowie.pl, czyli sportowa platforma z potencjałem!

Ostatnio mieliśmy okazję poznać Agatę Tchórz, jedną z inicjatorek projektu Nasimistrzowie.pl. Jest to multimedialna, profesjonalna platforma internetowa, której głównym celem jest ożywienie rynku umów sponsorskich i ułatwienie relacji sportowiec - sponsor. Według nas to świetna inicjatywa, dlatego postanowiliśmy przybliżyć Wam ten projekt. Zapraszamy do przeczytania i wsparcia Nasimistrzowie.pl (klik → http://nasimistrzowie.pl/)

1) W jakim celu powstała/funkcjonuje firma i jakie potrzeby rynku/konsumentów zabezpiecza? Misja: Zbliżenie 3 podmiotów: kibiców, sportowców i sponsorów. Ułatwienie sportowcom pozyskanie Sponsora a Sponsorom wybór sportowca, który stanie się ‘twarzą” firmy.
Cele Główne: Jednoczenie środowiska sportowego Budowanie rynku marketingu sportowego Ukazanie głosu sportowców w ważnych dla nich sprawach istotnego dla kibiców Stworzenie zasad współpracy na linii zawodnik-sponsor; połączenie zawodników ze sponsorami na zasadzie obopólnego wsparcia, dzięki czemu obie strony będą …

ASIA JAKO REPORTERKA - SONDA - JAK WAŻNY JEST SPORT!

Kolejny krok w stronę marzeń zrobiony! Zawsze oprócz pisania chciałam spróbować swoich sił przed kamerą. Ostatnio dostałam taką właśnie szansę w pracy. Razem ze Sportowym Wrocławiem przeprowadziliśmy sondę uliczną na temat ich zainteresowań sportowych mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Ich odpowiedzi i mój występ znajdziecie w wideo "Wrocławianie wiedzą najlepiej... jak ważny jest sport!" Link poniżej, zapraszam!  Asia :)
https://sportowywroclaw.pl/wroclawianie-wiedza-najlepiej/wroclawianie-wiedza-najlepiej-jak-wazny-jest-sport-wideo-2/
Fot. Sportowy Wrocław

Jak udekorować pokój biegacza? Kilka inspiracji i pomysłów! + ŻYCZENIA

Jestem osobą, która lubi pokazywać swoje osiągnięcia. Jest to dla mnie pewna forma motywacji. Dzięki temu wiem, że moja ciężka praca i treningi nie idą na marne. Moja kolekcja medali i pucharów stale się powiększa. Co mnie bardzo cieszy. Wszystko ułożone jest w widocznym miejscu na regałach i wieszakach. Ostatnio natknęłam się na zdjęcie nietypowej choinki złożonej z numerków startowych. Postanowiłam, że napiszę post o inspiracjach lub pomysłach jak udekorować pokój biegacza i jego osiągnięcia. Większość zdjęć znalazłam w internecie. 

Autorzy zdjęcia: Julia, Sebastian Kapela
Na zdjęciu Ryszard Kałaczyński, który przebiegł 366 maratonów w 366 dni Fot. Daniel Frymark
źródło: internet
źródło: internet
źródło: internet
Źródło:Napieramy.pl
Źródło:Napieramy.pl
Źródło: zabiegani.tv
My również ubraliśmy naszą choinkę w stylu zabieganej rodzinki. Oprócz standardowych lampek i światełek znalazły się też medale ;) Z okazji świąt Bożego Narodzenia RodzinkaBiega życzy wszystkim wesołych, spokojnych i rodzinn…