Przejdź do głównej zawartości

Ciekawa propozycja dla biegaczy


Witam biegaczy oraz wszystkich przyjaciół i pasjonatów biegów :)

Chciałbym poinformować, że zostałem wybrany na Ambasadora PZU Festiwalu Biegowego odbywającego się w Krynicy-Zdroju. Najbliższy festiwal odbędzie się w dniach 11-13 września 2015r. Głównym celem ambasadorów jest propagowanie tego największego wydarzenia biegowego w Polsce.
Festiwal-biegowy-w-krynicy
W ramach wprowadzonych rozwiązań organizacyjnych, ambasadorowie posiadają możliwość rejestracji chętnych do udziału w Festiwalu Biegowym. Dzięki temu biegacz może skorzystać z promocyjnych opłat na każdy wybrany bieg (nie dotyczy IRON RUN i Biegu 7 Dolin – ultramaratonu na dystansie 100 km). Zniżka opłat wynosi 50%. Poniżej przedstawiam promocyjne stawki opłat (już po rabacie) obowiązujące do 31 maja 2015 r.:L.p. Nazwa biegu: Opłata bez Karty Biegacza:
1
Iron Run 200,00 zł
2
Bieg 7 Dolin - ultramaraton na dystansie 100km 200,00 zł
3
Ultramaraton na dystansie 64 km 75,00 zł
4
Bieg górski na dystansie 34 km 50,00 zł
5
Maraton 40,00 zł
6
Półmaraton 30,00 zł
7
Bieg na dystansie 15 km 15,00 zł
8
Życiowa Dziesiątka 30,00 zł
9
Bieg na Jaworzynę 15,00 zł
10
Bieg Nocny (5km) 20,00 zł
11
Minimaraton (4219,5m) 20,00 zł
12
Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking 15,00 zł
13
I MP w HILL NORDIC WALKING (na Jaworzynę) 15,00 zł
14
Sztafeta deptaka 4x1km 15 zł/os
15
Sztafeta maratońska 60 zł/os
16
MTB 50,00 zł
17
Mila 10,00 zł
18
Bieg Deptaka dla dzieci bezpłatny
19
Bieg Kobiet bezpłatny
20
Bieg Przebierańców bezpłatny
21
Bieg na 1km bezpłatny
22
Bieg w krawacie (dystans 600 m) bezpłatny

Każdy uczestnik oprócz opłaty startowej na wybrane biegi ponosi dodatkowo opłatę rejestracyjną w kwocie 10 zł.

Program Festiwalu Biegowego oraz informacje na temat poszczególnych biegów znajdziecie na stronie internetowej http://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/pzu-festiwal-biegowy-2015#.VHt5Zv9MtMs .

Zachęcam do przysyłania zgłoszeń na mój adres internetowy radamski@interia.eu . Po otrzymaniu wiadomości od Was odeślę e-maila z prośbą o podanie danych wymaganych w trakcie procesu rejestracji.

Serdecznie zapraszam do udziału w 6 PZU Festiwalu Biegowym organizowanym w dniach 11-13 września 2015 r. w Krynicy-Zdroju.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

KROK PO KROKU - NORDIC WALKING

Nordic Walking kojarzy się wszystkim z rozrywką dla starszych osób. W tym poście chcemy obalić ten mit i pokazać zalety tego sportu. Rosnące zainteresowanie techniką Nordic Walking w wielu krajach Europy nie tylko pokazuje, iż jest to wspaniała forma rekreacji, ale również znajduje ona coraz szersze zastosowanie i uznanie w rehabilitacji.
HISTORIA Nordic Walking pochodzi z Finlandii. To właśnie tam w latach siedemdziesiątych tamtejsi trenerzy i sportowcy trenujący biathlon postanowili urozmaicić trening letni, aby w okresie bezśniegowym móc efektywnie kontynuować proces treningowy. Szukając formy ruchu, która mogłaby zastąpić bieg narciarski, postanowili odłożyć narty na półkę i posługiwać się samymi kijkami. Zaczęli chodzić w sposób naśladujący ruch z narciarstwa biegowego. Tym prostym sposobem zaczęło rodzić się zjawisko nazwane wkrótce „Nordic Walking”. Pod koniec lat 80 - tych w Finlandii podjęto pierwsze próby promowania Nordic Walking w kręgach sportowych. W dość krótkim czasie ok…

ZAPACH METY

Spontaniczne uczestnictwo w zawodach to ostatnio moja specjalność. Tym razem wystartowałam w Zimowym Biegu Piasta - Biegu Walentynkowym. Dystans 10 kilometrów po wrocławskich wałach pokonałam razem z tatą Rafałem. Piątek 14:30 Smogowy dzień we Wrocławiu. Trening ograniczony tylko do 8 odcinków po 30 sekund. Mocny akcent szybkościowy wykonany zgodnie z planem.
19:00 Telefon i decyzja o starcie. 
Sobota 10.02 Sprawna pobudka i dojazd na miejsce zawodów. W sobotę biegaczom towarzyszyła mroźna pogoda. Nie wiedziałam czego mogę się spodziewać, jaki będzie wynik, jak zareaguje organizm po poprzednim, mocnym treningu. Chwilę przed startem uzgodniłam z koleżanką Ulą, że pobiegniemy razem (taktyką negativ split) oraz spróbujemy połamać granicę 45 minut w jej pierwszej dyszce. Do 5 kilometra trzymałyśmy się razem, pilnując tempa. Kibice informowali nas, że jesteśmy na 3 i 4 pozycji (słabo, co nie?). Rywalizować czy współpracować? Aż nagle przed naszymi oczami ukazała się zawodniczka z drugiej pozycji…

PLAŻA, MORZE I... BIEGANIE!

Tegoroczny urlop razem z Rafałem spędziłam nad polskim morzem w Ustroniu Morskim. Pogoda nam dopisała, nie było wielkich upałów ani zbyt dużych wiatrów.      Razem z Rafałem nie należymy do osób długo wylegujących się na plaży. Lubimy aktywny wypoczynek, a więc długie spacery i bieganie. Prawie każdy poranek zaczynaliśmy od biegania po plaży, blisko morza. Piękne widoki, szum fal i delikatny wiaterek sprzyjały porannemu wysiłkowi. O siódmej rano było pusto na plaży. Rzadko spotykaliśmy biegaczy, czasami mijaliśmy spacerujące osoby. Po biegu byliśmy zmęczeni ale szczęśliwi, że tak rozpoczęliśmy dzień.      Bieganie po plaży było przyjemne, ale też bardzo wymagające. Nieprzyzwyczajone stopy po paru dniach dały znać o sobie. Na szczęście była to krótkotrwała kontuzja. Taki nietypowy wysiłek przyniósł tez efekt. Wzmocniłam swoją siłę biegową i na Parkrunie w Kołobrzegu osiągnęłam nową życiówkę.      Bieganie po plaży bardzo się nam spodobało. Wybraliśmy się więc do Grzybowa gdzie by…