Przejdź do głównej zawartości

KOBIETY W BIEGU

W sobotę 23.04 na Pergoli można było spotkać uśmiechnięte, ubrane w różowe koszulki Kobiety. Brały one udział w „Biegu Kobiet”. Uczestniczki miały do pokonania 5km (dwie pętle po 2,5km). Organizatorką była Marzena Michalec, która inspiruje i zachęca kobiety do aktywności fizycznej.

To już kolejna edycja tej imprezy sportowej. Bieg z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Na tegoroczny bieg zapisanych było 1401 kobiet, a ukończyło go 1208! Dla porównania w zeszłym roku startowało niewiele ponad 300 pań. Niestety przy tak dużej ilości uczestniczek pojawiły się kolejki przy odbiorze pakietów startowych oraz w depozycie. Pomimo tych niedogodności, bieg można zaliczyć do udanych. Zawodniczki i kibiców rozgrzewała w rytmach salsy „Torres Salsa Grup”. Panie po biegu otrzymały medal, a także zdrowy poczęstunek w postaci jabłek. Zwyciężczynią została Katarzyna Biernacka z czasem 00:19:38. 

Asia z naszej rodzinki odniosła spory sukces, mianowicie zajęła 3 miejsce w kategorii OPEN, a także w K20. Osiągnęła swoją życiówkę na dystansie 5 km. Jej nowy rekord wynosi 00:20:42. Mama Iwona również biegła podczas tych zawodów. Występ RodzinkaBiega podczas Biegu Kobiet należy zaliczyć do udanych :)

Dla wielu zawodniczek nie liczył się czas, ani zajęte miejsce. Biegły one w szczytnym celu, zachęcając do badania piersi wśród kobiet. W tym roku hasło przewodnie imprezy to: ZAWSZE PIER(W)SI. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasimistrzowie.pl, czyli sportowa platforma z potencjałem!

Ostatnio mieliśmy okazję poznać Agatę Tchórz, jedną z inicjatorek projektu Nasimistrzowie.pl. Jest to multimedialna, profesjonalna platforma internetowa, której głównym celem jest ożywienie rynku umów sponsorskich i ułatwienie relacji sportowiec - sponsor. Według nas to świetna inicjatywa, dlatego postanowiliśmy przybliżyć Wam ten projekt. Zapraszamy do przeczytania i wsparcia Nasimistrzowie.pl (klik → http://nasimistrzowie.pl/)

1) W jakim celu powstała/funkcjonuje firma i jakie potrzeby rynku/konsumentów zabezpiecza? Misja: Zbliżenie 3 podmiotów: kibiców, sportowców i sponsorów. Ułatwienie sportowcom pozyskanie Sponsora a Sponsorom wybór sportowca, który stanie się ‘twarzą” firmy.
Cele Główne: Jednoczenie środowiska sportowego Budowanie rynku marketingu sportowego Ukazanie głosu sportowców w ważnych dla nich sprawach istotnego dla kibiców Stworzenie zasad współpracy na linii zawodnik-sponsor; połączenie zawodników ze sponsorami na zasadzie obopólnego wsparcia, dzięki czemu obie strony będą …

ASIA JAKO REPORTERKA - SONDA - JAK WAŻNY JEST SPORT!

Kolejny krok w stronę marzeń zrobiony! Zawsze oprócz pisania chciałam spróbować swoich sił przed kamerą. Ostatnio dostałam taką właśnie szansę w pracy. Razem ze Sportowym Wrocławiem przeprowadziliśmy sondę uliczną na temat ich zainteresowań sportowych mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Ich odpowiedzi i mój występ znajdziecie w wideo "Wrocławianie wiedzą najlepiej... jak ważny jest sport!" Link poniżej, zapraszam!  Asia :)
https://sportowywroclaw.pl/wroclawianie-wiedza-najlepiej/wroclawianie-wiedza-najlepiej-jak-wazny-jest-sport-wideo-2/
Fot. Sportowy Wrocław

Jak udekorować pokój biegacza? Kilka inspiracji i pomysłów! + ŻYCZENIA

Jestem osobą, która lubi pokazywać swoje osiągnięcia. Jest to dla mnie pewna forma motywacji. Dzięki temu wiem, że moja ciężka praca i treningi nie idą na marne. Moja kolekcja medali i pucharów stale się powiększa. Co mnie bardzo cieszy. Wszystko ułożone jest w widocznym miejscu na regałach i wieszakach. Ostatnio natknęłam się na zdjęcie nietypowej choinki złożonej z numerków startowych. Postanowiłam, że napiszę post o inspiracjach lub pomysłach jak udekorować pokój biegacza i jego osiągnięcia. Większość zdjęć znalazłam w internecie. 

Autorzy zdjęcia: Julia, Sebastian Kapela
Na zdjęciu Ryszard Kałaczyński, który przebiegł 366 maratonów w 366 dni Fot. Daniel Frymark
źródło: internet
źródło: internet
źródło: internet
Źródło:Napieramy.pl
Źródło:Napieramy.pl
Źródło: zabiegani.tv
My również ubraliśmy naszą choinkę w stylu zabieganej rodzinki. Oprócz standardowych lampek i światełek znalazły się też medale ;) Z okazji świąt Bożego Narodzenia RodzinkaBiega życzy wszystkim wesołych, spokojnych i rodzinn…